Beykent’ten Çeşme’ye *4

5 Ekim 2017

Selam dostlar! Ben Murat, nasılsınız? Her şey yolundadır umarım. Benim keyfim de fena değil. Bildiğiniz üzere ben İstanbul’a gelmeden önce Çeşme’de yaşıyordum. Okul-yurt temposu sıkılaşmadan ben Çeşme’me yakın zamanda bir gideyim diye düşünüyorum. Biz orada hiç kar-kış-kıyamet görmediğimiz için benim kışlık kıyafetim ne burada ne de orada vardı 🙂 . Gideyim, ailemle yeni kıyafetler alayım, ailemle ve dostlarımla ve söylemeden geçemeyeceğim olan Oğuzhan Bromuzla bir görüşüp mini toplantı yapalım dedik. Malum site işleri, yeni eklentiler ve sizler için sunmayı planladığımız birçok iyileştirme için. Bakalım neler olacak.

Okuldan ötürü bir problem yok dersler minik minik ilerlemeye devam ediyor. Muhasebe I dersimiz için hocamız hiç korkmamamız gerektiğini ve 4 işlem ile bu dersi halledebileceğimizi söyledi. Doğrusu bize de pek inandırıcı gelmedi 🙂 . Büyük ihtimalle kafamıza yapabiliriz algısına yerleştirmemiz için bir taktik işte. Onun dışında bölüm dersi dışındaki derslerimiz açıkçası çok mantıksız geliyor, direk işimize geçsek iyi olmaz mı herkesçe de?

Okulda birçok kulüp mevcut. Örneği benim bölümüm olmayan fakat kayıt yaptırdığım Bilgisayar Mühendisliği Kulübü ve Fotoğrafçılık Kulübü gibi.. Kaydımızı oluşturduk toplantıları ve etkinlikleri kovalayacağız artık. Bir dahaki postta az önce bahsettiğim tüm olayların içeriğini sunacağım inşallah.
Kendinize iyi bakın dostlar. Sağlıcakla Kalın!

Murat ŞANLI-Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisi

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: