Çeşme Anısı/İstanbul Günlüğü *5

9 Ekim 2017

Selam arkadaşlar, bugün İstanbul’a geri döndüm. İzmir’i ne kadar çok özlediğimin tekrar farkına vardım. İstanbul nabzı çok hızlı atan bir ülke(!). Uzun vadede insanı yorması muhtemel duruyor.
Ders çıkışı Atatürk Havalimanına gittim. Yol 1 saat 15 dk civarı sürüyor fakat güvenlik işleri vs. uzuyor. Uçağa son an yetiştim çok telaşlı bir andı. Siz siz olun uçağınızı son dakikaya bırakmayın.
Çeşme’ye gelerek aileme sürpriz yaptım. Onların benim geleceğimden haberleri yoktu, herkes beni görünce şok oldu. Güzel bir ilgi ve alaka ile karşılandım. Tatile gitmişim gibi gezdim, kışlık kıyafetler edindim. Oğuzhan Bey ile görüştük, hadi hayırlısı bakalım, güzel projeler var. Çeşme’de vakit çok hızlı seyretti, tekrar İstanbul’a döndüm.
Her şey bıraktığım gibiydi zaten herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. İstanbul’a gelir gelmez okuluma dersime gittim bavul ile okula gitmek pek estetik olmuyor açıkçası ama mecburdum.
Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş dersi gayet akıcı geçti. Mustafa SUNDU hocamız gayet beyin fırtınası yaptırıyor. Ders eğlenceli geçiyor.
Şu Sosyal Bilimlere Giriş için Matematik dersimiz dolu dolu geçiyor. Ders sayısı içeriğe göre çok yetersiz, bir önceki dersten sonra 1 hafta geçince insan ister istemez afallıyor. Tabii ki de tekrar yapılması şart.

Gelişmeleri size aktaracağım, Sağlıcakla Kalın!

Murat ŞANLI-Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisi

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: