Her şeyin üst üste gelmesi #7

25 Ekim 2017

– – – – Öncelikle siteye 4 günlük erişim kapalıydı çünkü domain aldığım firmaya gerekli bilgileri tam olarak teslim etmemiştim şimdi ettim ve açıldı .Bu yüzden yazamadım kusura bakmayın .
Bu hafta daha doğrusu geçen cumartesinden itibaren her şey üst üste gelmeye başladı. Geçen cumartesi birçok yurt dışı eğitim danışmanlıklarını gezdim ve 3 tanesi kafama yattı.(Karar vermek ve şehir belirlemek bence zor ). Onlardan biriyle anlaşıp bu yaz bir aksilik çıkmaz ise İngiltere ye gideceğim. (bir önceki yazımda nedenleri yazmakta) bunun yanında site adresime erişimim engellendi ve ben hiç bir şey anlamadım bir süre firmayla iletişime geçtim sonra tamamlamam gereken evrakları yolladım ve gerçekten çok fazla hata yapıldı ve bunun sonucunda baya uraştım ama sonuç olarak çözüldü.Bunun yanında hastayım halsizim biraz üşüttüm. Bu hafta gerçekleşmiş olan listening sınavı ve kafama taktığım birkaç özel sebepler yüzünden son birkaç gün içinden çıkılmaz bir karmaşadaydım. Aslında bir kez daha anladım sorunlar hiç bitmiyor biri bitince diğeri başlıyor(Galiba şükretmeyi bilmiyorum).Hayat biraz tuhaf insan hiçbir derdi olmasın istiyor ama olmadığı zaman olmuyor. Belkide hiçbir derdimiz olmasa bu hayattan zevk alamayız. Sizde böyle bir karmaşada iseniz yada olursanız sevdiğin insanlarla konuşmak veya yazışmak gerçekten iyi geliyor.Attığınız bir merhaba yazısı veya yazamadığınız birçok şey olsa dahi konuşmak iyi geliyor… Tavsiye ederim.
Tüm bu sorunlar bitti derken yazılmak üzere olduğum ehliyet kursu vizelerin olduğu haftaya ders koyunca tereddütte kaldım.Sonra karar vericem. Dedim ya sorun bitmez ama her şeye rağmen yaşamak çok güzel.

Oğuzhan Karakaya – Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: