Üniversite psikolojisi ve Yurt ortamı #3

8 Ekim 2017

Her ne kadar tamam 18 oldum  artık özgürüm desende  o işler öyle olmuyor .Üstüne daha çok sorumluluk biniyor. Hayatta  eskiden  hep yalnız kalmak isteyen  bir insan olarak  yalnızlığın ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım.Sürekli geçmişe ve kendi evine özlemin artıyor.Yurtta odanızın kapısını kapatıp boş duvara baktığınızda  hayat gerçek yüzünü göstermeye başlıyor.

Yurt ve okulda arkadaş çevresi yapmak çok önemli (geçmişte bundan çok çektim).Üniversitede hazırlık o kadar da yatış değil ana bölümüm %100 ingilizce oludğu için dersler de biraz kasıntı geçiyor . Tabi ki bölüme geçtiğim  zaman dersler çok daha yoğun olacaktır. Bunun yanında okulda katılımda bulunabileceğiniz tonlarca kulüp var ve efsane ortamları var şuan deu e sport  kulübüne kaydolmayı planlıyorum.

Yurt konusuna gelirsek   beklentimden çok daha iyi oldu ve yurtta benimle yaşıt ve kafa birçok  arkadaşım var.(Şükürler olsun) oda arkadaşım  benimle birlikte bilgisayar mühendisliği okuyacak ve birlikte hazırlığa gittiğim bir arkadaşım.

 

şimdilik bu kadar ….

Oğuzhan Karakaya – Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: